hlavicka webu
auto_ford dum rybnik sadka rybnik_2 rybnik_3 rybnik_4 rybnik_5 rybnik_6 rybnik_7 rybnik_8

Velkoobchod Chov Ryb Černý

K Rybníčkům 521
Chýně 253 01 (Praha západ)
IČ: 65397771
DIČ: CZ7309050089

Ladislav Černý - mobil: 722 940 040
Renáta Černá - mobil: 774 174 461
email:chovryb-cerny@seznam.cz

facebook

Vážení zákazníci, dovolte nám představit naší firmu a také naše cíle.

Firma Velkoobchod Chov Ryb Černý byla založena na počátku roku 2010, avšak tomuto kroku předcházela mnohaletá zkušenost v dané oblasti. V průběhu roku 2011 jsme se rozhodli vybudovat vlastní mrazírenský a chladírenský sklad, abychom byli maximálně nezávislí a flexibilní. Náš plán se povedl realizovat na podzim roku 2011. Vše se tak nachází v těsné blízkosti sídla firmy.

Jsme dynamická rodinná firma zabývající se velkoobchodní činností a distribucí chlazeného a mraženého zboží v oblasti gastro. Mezi naše spokojené zákazníky patří např.: restaurace, jídelny, školní jídelny, maloobchody, rybárny, cukrárny, pekárny, výrobny lahůdek atd.
Název společnosti souvisí s chovem ryb na pronajatých chovných rybnících v našem okolí. Tato činnost je v současné době spíše velkým a náročným koníčkem. Pan Ladislav Černý zde využívá znalostí a zkušeností, kterých dosáhl jednak studiem rybářské školy ve Vodňanech a také mnohaletou praxí.

Krajská veterinární správa Středočeského kraje pravidelně dohlíží na správné postupy a chod naší firmy. Využíváte-li našich služeb, garantujeme Vám dodržování všech potřebných směrnic a systému HACCP ve všech krocích.

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Jako rodinná firma přistupujeme ke svým zákazníkům.

Od června 2012 nabízíme další službu a to nejen pro velkoobchodní zákazníky, ale též pro jednotlivce:
Prodej živých sladkovodních ryb, rybích specialit, salátů, uzených ryb a v neposlední řadě též Chýňské pivo a Chillská vína.

Objednávky pro závoz do druhého dne přijímáme do 22.hod večerní. V případě změny oproti objednávce se Vás snažíme bezprostředně kontaktovat a informovat Vás o případných změnách. Jsme rádi za zpětnou vazbu od Vás, abychom mohli naše služby neustále vylepšovat.

Distribuce zboží probíhá od pondělí do pátku.
Působíme v oblastech: Praha, Praha západ, Berounsko, Hořovicko, Kladensko atd.

Samozřejmostí naší firmy je distribuce objednaného zboží vlastními mrazírenskými vozy značky Ford, ale zákazníci si mohou taktéž zboží osobně vybrat a zakoupit přímo ve firmě.
Nejen firemní zákazníci si mohou pohodlně nakoupit, ale i běžný občan jistě ocení kvalitu za velmi rozumnou cenu.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.